Badania termowizyjne dla Przemysłu.

Copyright © 2009 TermoEnergia. All rights reserved DaDa

Termowizja w przemyśle.

W każdym zakładzie produkcyjnym gdzie temperatura może być  wyznacznikiem bezpieczeństwa produkcji czy bezpieczeństwa ludzi termowizja znajdzie zastosowanie. Dodatkowym atutem jest możliwość zbierania informacji o jakości produkcji dla Działów Technologicznych czy Służb Utrzymania Ruchu.

Dysponujemy bardzo długą listą dziedzin przemysłu, które mieliśmy okazje kontrolować. I nie jest to koniec, gdyż uporczywie szukamy nowych zastosowań.


Zapraszamy.

Rodzaje badań, które wykonujemy.

badania standardowe

służące bezpieczeństwu produkcji i ludzi. Do zadań naszej Pracowni należy prowadzenie w zakładach przemysłowych pomiarów w celu likwidacji tzw. “gorących punktów”. Dotyczy to wszystkich urządzeń zasilanych energią elektryczną, gdzie mogą wystąpić przegrzania na złączach, bądż w przeciążanych już uszkodzonych podzespołach w urządzeniach mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych czy zasilanych parą.

Badania wykonujemy w cyklach badań okresowych, w terminach ustalonych przez Zleceniodawcę.

przykłady termogramów w badaniach standardowych

badania specjalistyczne,

ściśle związane z daną dziedziną przemysłu służące rozwojowi, zdobyciu informacji o jakości produkcji. W tym przypadku zakres badań jest, jak dotąd nieograniczony, jedynym ograniczeniem są dziedziny w których temperatura nie jest parametrem odniesienia.

przykłady termogramów badań specjalistyczych


index.html
badania_dla_budownictwa.html
badania_dla_energetyki.html
kontakt.html